Het team

We hechten veel waarde aan persoonlijk contact. Leer onze medewerkers kennen en ontmoet de motor achter onze organisatie.

Ing. Henk Speelman

Relatiebeheerder / Agrarisch adviseur

henk@voulonaccountants.nl
Ga naar het LinkedIN-profiel van Ing. Henk Speelman

Bé Speelman

Hoofd Aangiftepraktijk / Relatiebeheerder

be@voulonaccountants.nl
Ga naar het LinkedIN-profiel van Bé Speelman

Gerrie Bijl

Relatiebeheerder salarisadministratie

gerrie@voulonaccountants.nl
Ga naar het LinkedIN-profiel van Gerrie Bijl

Stephanique Klein-Super

Administratief medewerker 
Assistent relatiebeheerder

stephanique@voulonaccountants.nl
Ga naar het LinkedIN-profiel van Stephanique Klein-Super

Janneke Dokter

Administratief medewerker
Assistent relatiebeheerder

janneke@voulonaccountants.nl
Ga naar het LinkedIN-profiel van Janneke Dokter

Pia de Vries-Bonder

Administratief medewerker
Assistent relatiebeheerder

pia@voulonaccountants.nl
Ga naar het LinkedIN-profiel van Pia de Vries-Bonder

Liana Herbers-Boerma

Administratief medewerker
Assistent relatiebeheerder

liana@voulonaccountants.nl
Ga naar het LinkedIN-profiel van Liana Herbers-Boerma